اتاق های هتل

اتاق دو تخته لوکس

این اتاق دو تخته لوکس بصورت دبل ( یک تخت دو نفره ) و با منظره و دید رو به باغ می باشد و در طبقات دوم هتل قرار گرفته است .

اتاق دو تخته لوکس دبل

این اتاق دو تخته لوکس بصورت دبل ( یک تخت دو نفره ) و با منظره و دید رو به دریا می باشد و در طبقات اول هتل قرار گرفته است.

متراژ این اتاق دو تخته حدودا 30 متر مربع می باشد و از تجهیزات لاکچری داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد.
امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق چهار تخته (دوبلکس)

اتاق های چهار تخته هتل با نمای رو به دریا و رو به باغ در طبقه چهارم هتل به صورت دوبلکس قرار گرفته که طبقه همکف آن حدودا 30 متر مربع و نیم طبقه آن حدودا 15 متر مربع مساحت دارد.

در طبقه همکف آن دو تخت یکنفره و در نیم طبقه یک تخت دو نفره وجود دارد و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد .
امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

اتاق سه تخته

اتاق های سه تخته این هتل که در طبقه اول قرار گرفته اند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره بوده و با دو منظره رو به دریا و رو به باغ در اختیار میهمانان قرار می گیرند.

متراژ این اتاق ها حدودا 36 متر مربع می باشد و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد.

امکان استفاده از اینترنت بیسیم نیز در این اتاقها وجود دارد.

کابانا (سوئیت ساحلی)

ویلا ساحلی های هتل که دارای دو خواب هستند در محوطه بیرونی هتل و در نزدیکی ساحل قرار گرفته اند. فاصله این سوییت ها تا لابی هتل حدود 50 متر و تا کنار ساحل و اسکله بزرگ تفریحی حدود 100 متر است .

متراژ حدودی آنها 35 متر مربع است و از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان ، تلویزیون و یخچال نام برد .

ظرفیت ویلا ساحلی های دو خوابه 6 نفر می باشد که قابلیت ارایه 3 عدد سرویس اضافه را نیز دارد . نحوه چیدمان آن هم به این شکل است که در یک اتاق خواب یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر دو عدد تخت یکنفره و در هال این سوییت نیز دو عدد تخت یکنفره قرار گرفته است .

رویال سوئیت

رویال سوییت های هتل عبارتند از رویال سوییت یک خوابه ، رویال سوییت دو خوابه و رویال دوبلکس که همگی آنها نمای رو به باغ دارند که در طبقات مختلف واقع شده اند.

این اتاقها دارای فضای زیادی هستند و متراژ آنها حدودا از 60 متر مربع شروع و به 180 متر مربع نیز میرسد.

از تجهیزات داخل این سوییت ها می توان از مبلمان ، تلویزیون، یخچال، ماساژور پا نام برد.

ظرفیت سوییت های دو خوابه 6 نفر می باشد که قابلیت ارایه 3 عدد سرویس اضافه را نیز دارد . نحوه چیدمان آن هم به این شکل است که در یک اتاق خواب یک تخت دو نفره و در اتاق خواب دیگر دو عدد تخت یکنفره و در هال این سوییت نیز دو عدد تخت یکنفره قرار گرفته است .

ظرفیت سوییت های یک خوابه 4 نفر می باشد که قابلیت ارایه 2 عدد سرویس اضافه را نیز دارد . چیدمان این اتاق به گونه ای است که دو تخت یکنفره در هال و یک تخت دو نفره در اتاق خواب آن قرار گرفته است.

ظرفیت سوییت دوبلکس دو خوابه 6 نفر می باشد که قابلیت ارایه 2 عدد سرویس اضافه را نیز دارد . در ساختار این سوییت اتاقها در طبقه بالا و هال در طبقه همکف قرار دارد که یکی از اتاقها دارای یک عدد تخت دو نفره و اتاق دیگر دارای دو عدد تخت یکنفره می باشد.

کابانا (سوئیت ساحلی)

سوییت های ساحلی که به کابانا معروف می باشند در محوطه بیرونی هتل و نزدیک به ساحل می باشند فاصله این سوییت ها تا لابی هتل حدود 50 متر و تا ساحل دریا حدود 150 متر است.

در سوییت های ساحلی هم سه تیپ اتاق مانند ساختمان اصلی هتل وجود دارد که شامل سوییت دو تخته ، سوییت سه تخته و سوییت چهار تخته بوده و متراژ حدودی آنها 35 متر مربع است.

از تجهیزات داخل این اتاقها می توان از مبلمان، تلویزیون و یخچال نام برد.

اتاق دو تخته

اتاق های دو تخته این هتل بصورت دبل ( یک تخت دو نفره ) و تویین ( دو تخت یکنفره ) و با منظره و دید رو به دریا و رو به باغ می باشند و در طبقات دوم و سوم هتل قرار گرفته اند .

هتل شایان روی نقشه:

شبکه های اجتماعی ما:

اینماد:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت گردشگری شایان پردیس کیش (هتل شایان) می باشد.

Designed By Sajad Naderzadeh